Willowton LG TV Stand w/Fireplace Option
SKU
W267-68
- Regular price
- $258.00
- Sale price
- $258.00
- Regular price
-
$551.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
This TV stand with fireplace option is the ultimate statement piece for a coastal cottage or shabby chic inspired retreat. Whitewashed finish is wonderfully easy on the eyes. Paired with the TV stand’s unique plank-style top, it’s a driftwoody look that has our minds drifting away to beachy-keen escapes. Enhance the sense of homey warmth by removing the center shelf and making room for the electric fireplace insert, sold separately.
Specifications
Height | 26.14in | |
Width | 63.39in | |
Depth | 19.33in | |
Details | Made with engineered wood (MDF/particleboard/plywood) and decorative laminate for the right balance of affordability and durability, Replicated whitewash and wood grained block pattern with authentic touch, Antiqued brass-tone hardware, 2 drawers, 2 media cubbies, cutouts for wire management and removable center shelf, Compatible with W100-101 and W100-02 electric fireplace inserts, Full assembly required; not all tools included | |
Shade | Light | |
Material | Wood Products and Other | |
Lifestyle | Casual | |
Dimensions | 64''W x 20''D x 27''H |
You may also like
-
- Regular price
- $945.00
- Sale price
- $945.00
- Regular price
-
$2,024.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $427.00
- Sale price
- $427.00
- Regular price
-
$915.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $209.00
- Sale price
- $209.00
- Regular price
-
$447.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $390.00
- Sale price
- from $390.00
- Regular price
-
$836.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $359.00
- Sale price
- $359.00
- Regular price
-
$768.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $110.00
- Sale price
- $110.00
- Regular price
-
$236.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $275.00
- Sale price
- $275.00
- Regular price
-
$590.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $469.00
- Sale price
- $469.00
- Regular price
-
$1,005.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $340.00
- Sale price
- $340.00
- Regular price
-
$728.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $945.00
- Sale price
- $945.00
- Regular price
-
$2,024.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $476.00
- Sale price
- $476.00
- Regular price
-
$1,019.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $419.00
- Sale price
- from $419.00
- Regular price
-
$898.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $209.00
- Sale price
- from $209.00
- Regular price
-
$447.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $389.00
- Sale price
- $389.00
- Regular price
-
$832.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $150.00
- Sale price
- $150.00
- Regular price
-
$320.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $727.00
- Sale price
- $727.00
- Regular price
-
$1,556.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device